Stworzyliśmy markę TECH-LIFT w 2018 roku, z powodu popytu na naszym rynku lokalnym wyszliśmy z inicjatywą oferowania usług podnośnika koszowego. Naszym pomysłem była inwestycja w zgrabny podnośnik koszowy o masie do 3.5 tony, dzięki temu wjedziemy wszędzie tam gdzie samochód osobowy, a gdzie nie zmieszczą się większe maszyny. Nasz podnośnik został wykonany na podwoziu Nissan Cabstar z automatycznym poziomowaniem. Niewielkie rozmiary podnośnika o całkiem dużym zasięgu: maksymalna wysokość 20m , wysięg boczny 9m, udźwig kosza 200 kg. pozwalają nam na wykonanie większości zleceń w naszej okolicy.

Mobilnie

Zakres działania naszych usług obejmuje całe województwo zachodniopomorskie, ale najczęściej wykonujemy zlecenia w powiecie Kamieńskim, powiecie Gryfickim oraz w mieście Świnoujście.

Ekologia jest dla nas ważna

Zdecydowaliśmy się na zakup podnośnika o mniejszym zużyciu paliwa oraz materiałów eksploatacyjnych, nie potrzebujemy biura stacjonarnego co przekłada się na niższą cenę naszych usług oraz powoduje, że nie eksploatujemy dodatkowej powierzchni na potrzeby naszej firmy. Wszystko załatwiamy na miejscu u klienta. Nasze dodatkowe wyposażenie jest nowoczesne, akumulatorowe o szybkim ładowaniu i niewielkim zużyciu energii. Nie musimy zapalać światła oraz włączać urządzeń biurowych. Dbamy o nasze urządzenia oraz kładziemy duży nacisk na ich energooszczędność. Wszystko dlatego, że ekologia jest dla nas ważna.

Kontakt

Dzwonisz, zlecasz, przyjeżdżamy, wykonujemy zadania i jedziemy do następnego zlecenia.

tel. 503 637 437
mail. biuro@tech-lift.pl

Zlecenia przyjmujemy 24h